Cvičení (nejen) po porodu na míčích

Skupinový kurz, středa 18:00 - 19:00

 

O kurzu

Cílem cvičení je využít nastabilní plochu (velký míč) k postupnému, šetrnému odstraňování změn, které v těle během těhotenství nastaly. Budeme posilovat hluboký stabilizační systém páteře a zpevníme tak podél ní svalový korzet. Naučíme se získávat rovnováhu a objevíme možnosti, kterými naše svalová soustava disponuje. Docílíme zpevnění a rovnoměrného vytvarování postavy. Odměnou nám bude protažené, stabilní a posílené tělo.

Jak bude kurz probíhat?

Lekce budou probíhat v centru MaMa POiNT v pondělí dopoledne nebo středu odpoledne. Cvičení bude probíhat jak na míčích, tak na podložce a s využitím jak vlastní váhy těla, tak s pomocí expanderů (gum).

Kurz obsahuje 10 lekcí po 60 minutách.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Natálie a rozcvičím vaše buňky

Jmenuji se Natálie, je mi 37 let a jsem maminkou Adamka (9 let) a Agatky (2 ročky). 

Cvičení je pro mně každodenní samozdřejmost, ať už formou klasickou(fitness), nebo „akčnější“ formou cvičení s dětma. 

Jsem nadšená běžkyně. Běhám každou volnou chvilku, ať je zima nebo mráz „odcvičené i odběhané“ mám obě své těhotenství i poporodní chvíle. 

Zkušenosti jsem získávala nejen sama na sobě, ale i na mnoha svých klientkách. Každá jsme jiná, a proto vycházím z fyzioterapeutické diagnostiky pohybového aparátu jednotlivých klientek. 

Při cvičení se soustředím na vyrovnání svalových dysbalancí a posílení hlubokého stabilizačního systému, čímž pomáhám předcházet zdravotním obtížím pohybového aparátu, protože tělo, které dobře funguje, dobře i vypadá.

Těším se na vás, 

Natálie

Natálie Marek

Lektorka pohybu

Aktuálně v nabídce: 

Cvičení na míčích (pondělí 10:00 – 11:00) 10 vstupů 1 500 Kč

Cvičení na míčích (středa 18:00 – 19:00) 10 vstupů 1 500 Kč

Pro registraci na cvičení prosím kontaktujte lektorku na tel: 607 562 062