MaMa Move cvičení

Skupinový kurz, úterý 17:00 - 18:00 (bez dětí), středa 9:30 - 10:30 (s dětmi) 

 

O kurzu

Kurz MaMa Move je stvořený pro všechny ženy, které nadevše milují své děti, ale zároveň si  přejí dát svému tělu zpět pozornost, péči a pracovat s ním tak, aby je v mateřské roli podporovalo a ony si tak mohly užívat čas nejen s dětmi, ale i partnerem a vubec vše, co je dělá šťastnými.


Mám pro Vás jednoduché neCVIKY, které Vám za 10 minut během rušného dne (s dětmi) přinesou více energie, radosti z pohybu a svatou trpělivost.


Každé tělo je jiné a každé si zaslouží péči.

Co se v kurzu naučíte?

10 týdnu se mnou vám přinese: Umění navnímat své vlastní tělo, dech plně ve vaší režii a ustupující diastázu. Pohled do zrcadla, který vás bude bavit, pevnější tělo, klidnější mysl a „lehčí dítě“. Naučíte se techniky na zvládání náročných situací, o které si pak vaše tělo bude říkat samo.
 
Jako bonus online podpora a krátké videolekce.
 
Témata, kterým se v jednotlivých lekcích věnujeme jsou: Správně dýchání, práce s pánevním dnem, korekce bolestí zad a diastáza, aktivní stoj a sed, posílení horní a dolní poloviny těla, náprava základních pohybových stereotypů tak, aby naše tělo, při každodenní péči o miminko/dítko, pracovalo pro nás a místo přetěžování aby efektivně posilovalo.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude probíhat v centru MaMa POiNT. Lekce jsou v kurzu koncipovány do uceleného bloku, ve kterém věnuji prioritně pozornost mámě a zároveň respektujeme potřeby našich dětí (jestliže je lekce s dětmi). Dbám na to, abych každé jedné z vás pomohla najít příčinu nepohody ve vašem těle (a mysli) a abychom ji společně odstranily a vnesly do vašich dní více energie, aktivity, ale zároveň uvolněnosti a pohody.

 

Ve variantě cvičení s dětmi, mohou být vaše děti s námi v sále nebo vedle v herničce, kde bude k dispozici skvělá chůva.

Jestliže potřebujete, abychom se na vaše tělo podívali detailněji, máte určitá specifika, bolesti nebo se necítíte ve skupince komfortně, objednejte si individuální konzultaci a já se budu celých 60 minut věnovat jen vám a vašim potřebám.

 Vyberte si v objednávce variantu, která vám vyhovuje.

Budeme pracovat jen s vlastním tělem (v  různých polohách) a ono se nám už po 60minutách odmění za věnovanou pozornost větším uvolněním, příjemným pocitem a úsměvem na tváři.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Eva a se mnou dostanete pohyb pod kůži

Podíváme se spolu na vaše pohybové stereotypy, ze kterých poznám, proč je vaše tělo unavené, přetížené a nebo bolí.


Ukážu vám, jak i  10 minut denně stačí k tomu, abyste v těle i v myšlenkách nastartovaly  chuť být aktivní a plné energie v průběhu celého dne.

Je-li energie, je i klid a pohoda. I 10 minut denně stačí, aby se z chuti hýbal návyk.

Vše co učím a sdílím procházím neustálým testováním. Partner a děti jsou tím nejlepším barometrem, jak se mi daří jednotlivé principy vnášet do každodenního života. 


Dnes a denně se mi potvrzuje rčení: „Spokojená (= klidná a plná energie) máma, spokojená celá rodina.“

Ráda vám předám tipy a triky, které 100% fungují.

Těším se na lekci, 

Evča

Eva Čavoj

Lektorka pohybu a průvodkyně ženskými tématy

 

Aktuálně v nabídce: 

MaMa Move cvičení bez dětí (úterý 17:00 – 18:00) 10 vstupů 1 900Kč

MaMa Move cvičení mámy s dětským hlídáním (středa 9:30 – 10:30 ) 10 vstupů 1 900

MaMa Move cvičení individuální konzultace (středa 10:40 – 11:40) 1 vstup 750 Kč

Pro registraci na cvičení prosím kontaktujte lektorku na tel: 725 222 154