Máma ve flow

Skupinový a individuální koučink pro ženy a mámy.
Termíny skupinek budou upřesněny, individuální koučink rezervujte telefonicky.

O kurzu/aktivitě

Co si představíte pod pojmem máma ve flow? Proud, plynutí nebo třeba napojení? Nebojte, nepůjdeme se nořit do proudu Olše (i když možná proč ne? :))

Stav flow je v pozitivní psychologii vnímán jako prožitek něčeho intenzivního a ponoření se do nějaké činnosti, ze které máme radost. Do flow se většinou můžeme dostat, když se do něčeho pustíme s takovým nadšením a zápalem, že leckdy zapomeneme, že vaříme oběd nebo, že nám stydne kafe. Už jste někdy něco připálily, když jste se zabraly do své činnosti? Já posledně nudle pro dcerku. Hrnec nepřežil. Ale radost z krásně uklizené spíže byla větší.

JJ, přesně, i uklizená spíž může být výsledkem mámy ve flow. 

Ono být ve flow neznamená, že se budeme od rána do večera usmívat na své děti a manžela. Ani, že záříme štěstím až přes stěny k sousedům. To je vlastně až druhotný efekt. 

Ten prvotní efekt, bytí ve flow vnímám tak, že si dokážeme vědomě užít činnosti, které nás provází dnes a denně. Že si nevyčítáme, když nám něco nejde. Že si před sebe nestavíme neexistující překážky nebo například, že mnohem praktičtěji umíme vnímat ono heslo „cesta je cíl“.

Když se umíme naladit na bytí ve flow, jsme spokojenější, vyladěnější a naše okolí to stoprocentně pozná i se zavřenýma očima.

A tom náš kurz bude. Moc se na vás těším!

Co se v kurzu naučíte?

V kurzu si ukážeme, jak funguje naše mysl. Naučíte se jakou sílu mají naše myšlenky a co s nimi můžeme dělat. Díky tomu se budete umět zklidnit i bez meditací, budete si věřit i bez afirmací, posunete se samy v sobě na další level a vědomě si budete užívat stavu ve flow i bez složitých technik osobního rozvoje. Jde to jednoduše. Jsme mámy a ne poutníci s habaděj času.

Máte chuť a zájem o individuální přístup. Chcete se posouvat intenzivněji nebo vás nelákají skupinové lekce? Pak mám pro vás individuální osobní koučink, kdy dny a hodinu dohodneme společně telefonicky nebo e-mailem. 

Jak bude kurz probíhat?

Kurz je postaven na pilířích transformativního koučinku, poznatků z pozitivní psychologie a mých vlastních znalostí a zkušeností. Kurz je rozdělen jednotlivá setkání, jednou za 14 dní (lichý týden). Na sezení se nebudete muset nijak připravovat. Jestli budete chtít, budete si moci udělat „domácí úkoly“.  Scházet se budeme v menší skupince v salónku MaMa POiNTU.

Jsou vítány i vaše děti (miminka u maminky a větší děti si mohou hrát v herničce o patro níže s chůvou).

Platební údaje a ochranu osobních údajů zajišťuje společnost Genius Institut s.r.o.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Eva a jestli mi dovolíte, naučím vás hru "Člověče, nezlob sám sebe".

Jsem mámou Radečka a Martinky a doma se usmívám a taky někdy mračím na manžela Milana. 

Rodinu mám skvělou, často mi odpustí „vůni“ připálených kastrólů, což jasně signalizuje, že maminka byla zase ve svém flow.

Kromě transformativního koučinku se věnuji mentorování žen, které chtějí začít podnikat, řeší svou kariéru a práci nebo studují. Ono totiž seberealizace a napojení na své flow jsou jako párek v rohlíku. Samotné jsou sice dobré, ale spolu dobývají svět.

Pomohu vám v sobě objevit génia a naladit se na své úžasné flow, abyste mohly být spokojenými maminkami každý den.

Více se o mě můžete dozvědět na stránkách projektu, který jsem vymyslela během kojení naše prvního miminka. 

Těším se na vás uvnitř kurzu!

S láskou Eva.

Ing. Eva Szotkowská Lacková, Ph.D.

Transformativní koučka a mentorka, zakladatelka Genius Institutu, spolurealizátorka MaMa POiNTU

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.