Mámy a dcery (6-9 let)

Skupinový kurz, pondělí 17:00 - 18:30

 

O kurzu

Jeden z nejcennějších darů, co můžeme našim dětem dát, je čas. Vědomý čas a bytí spolu. Dovolte si zastavit se v týdenní rutině aspoň na malou chvíli a dopřejte si láskyplné chvíle se svou dcerkou. Kurz je koncipován tak, abyste na každé lekci objevili jednu maličkost ve vašich životech, ze které si můžete vytvořit pravidelný rituál plný lásky, důvěry a porozumění.

Co se v kurzu naučíte?

Naučíte se společně trávit čas tak, aby to bavilo mámu i dceru. Připravíte si korálky společných přání, užijete si vzájemnou masáž, naučíte se jednoduchý rituálek na doma, zahodíte své trable díky tanci, užijete si kouzelný čas u ohně a mnohem víc společných zážitků. Díky kurzu se dovíte, jak z obyčejných věcí udělat věci neobyčejné a plné souznění se svou dcerou. 

Jak bude kurz probíhat?

Kurz je rozdělen do 10 lekcí a setkávat se budeme v úterý od 17:30 – 19:00. Kurz je určen pro mámy a dcerky od 6 do 9 let.

Na kurz není potřeba se dopředu nijak připravovat, ale je vhodné se nacítit na to, co byste chtěly s dcerkou vyřešit (např. jestli máte nějaké otevřené téma) nebo v čem byste ráda posílila vaše vztahy nebo za co jste vděčné.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Eva a jsem vaše průvodkyně pro mámo-dcerovské kruhy

Jsem žena, manželka skvělého muže a máma tří dětí. Ráda cestuji, toulám se přírodou, udržuji smysluplné vztahy a podporuji projekt Děti jsou taky lidi. 

Mým hlavním tématem v centru MaMa POiNT jsou mámo-dcerovské vztahy. Věnujme jim společně dostatečnou pozornost a začneme směřovat ke vzájemné lásce, důvěře, svobodě. 

Je to v každé z nás, protože naše dcery jsou úžasné.

Těším se na vás, 

Eva

Eva Janiczková

Lektorka a průvodkyně mámo-dcerovskýh vztahů.

 

Aktuálně v nabídce: 

Mámy a dcery 10 vstupů 1 900 Kč

Mámy a dcery 1 vstup 200 Kč

Pro registraci prosím kontaktujte lektorku na tel: 777 554 150