Odpočinkový dýchánek

Skupinové setkání, pondělky v liché týdny 17:30 - 19:00 

 

O aktivitě

Uvolněné setkaní, pro mámy, na kterém budeme řešit péči o tělo, pleť, zdravou stravu, přírodní kosmetiku a další. Ukážeme si, jak o sebe pečovat, aniž byste musely navštěvovat vyhlášené salony nebo utrácet spoustu peněz.

Co se v kurzu naučíte?

Je toho hodně, co může mámě dobít baterky. Vybírat si můžete podle témat, která s vámi rezonují. Dobroty, vůně, olejíčky, tělové svíce, hudba poslech, henna, přírodní kosmetika, huňaté deky, pozornost a naslouchání, skvělý čaj, možnost sdílet a nebo taky ne. Protože každá máma si to zaslouží

Jak bude kurz probíhat?

Společná setkání budou probíhat v centru MaMa POiNT jednou za 14 dní vždy v pondělí od 17:30 – 19:00, v lichých týdnech-

Objednávka a rezervace míst pouze před telefonický kontakt lektorky: 725 222 154. Cena 1 vstup – 250 Kč, 10 vstupů 1 000 Kč.

Na dýchánek je možno se přihlásit jednorázově a rezervaci místa si u lektorky rezervujte telefonicky. 

Dýchánek je koncipován jako uvolněné setkání, kdy po úvodním naladění, zklidnění si představíme, ukážeme a užijeme různé možnosti, jak se opečovat, i když máme třeba jen 5, 10 minut času denně samy pro sebe. Vybírám pro vás takové aktivity, které si můžete po dýchánku dopřát i doma a váš seznam pečujících technik se tak muže postupně rozšiřovat.

V průběhu setkání můžete nechat děti v herničce hned vedle sálu, kde si mohou krásně vyhrát. Dýchánek není přímo určen pro mámy a děti.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Eva a provedu vás sebepečujícím světem

Jsem žena ve znamení štíra, manželka skvělého muže, se kterým jsme i s malými dětmi dokázali najít ve vztahu hloubku a blízkost a máma dvou doma narozených holčiček.

Jsem snílek a velká vizionářka, která má někdy co dělat, aby udržela svou hlavu a pusu na uzdě. Mou vášní je networking.

Propojuju všechno a všechny, naskytne- li se příležitosti. Miluju potkávání se s lidmi. Skrze svou zvědavost mám vhledy do mnoha oblastí od přirozených porodů, kontaktního rodičovství různých druhů terapií přes fungování ženského těla, pohyb,výživu, až po oblast podnikání.

Fascinuje mně, jak moc žena může ovlivnit mikrosvět okolo sebe jen tím, že se na sebe naladí, vnímá svou cykličnost, nebojí se realizovat a zpět si stoupá do své síly, nehledě na množství rolí, které zastává. 

Každá z nás jsme jiná, ale každá si zasloužíme péči. Pomohu Vám se na sebe naladit, mít více energie (=pohody) a otevřít se novým úhlům pohledu. 

Těším se na setkání.

Evča

Eva Čavoj

Lektorka pohybu a průvodkyně ženskými tématy