Ženská bylinná napářka

15. 12. 2022 
17:00 - 18:30

 

O aktivitě

Ženská bylinná napářka aneb voňavá pára v akci. Tato péče o vaši yóni je luxusním a nevšedním zážitkem, který nemusí být spojen pouze s přípravou na porod nebo premenstruačním uvolněním. Je to jednoduchá avšak komplexní péče, kterou si můžete dopřát ve všech fázích cyklu kromě té menstruační. Jde o spojení síly bylinek s uvolňující relaxací, příjemnou teplou párou a aromaterapií.

Co vám napářka může přinést?

Napářka je vhodná jako podpora léčby opakujících se gynekologických zánětů, nepravidelné nebo vynechávající menstruace, krátkého či dlouhého menstruačního cyklu, myomů a cyst, potíží spojených s obdobím menopauzy a klimakteria, endometriózy, syndromu PCO, rakoviny děložního čípku, hemeroidů, prolapsu dělohy, inkontinence apod.  Ženy ji také po celém světě využívají na podporu plodnosti, k uvolnění porodních cest před porodem, k poporodnímu hojení, ke zvlhčení poševní sliznice v menopauze, k eliminaci PMS, při problémech souvisejících s povoleným pánevním dnem apod.

Jak napářka probíhat?

V centru MaMa POiNT je péči napářkou možné objednat jako skupinovou nebo individuální aktivitu. Ať už půjde o skupinovku nebo individuál, vždy budete v maximálním soukromí a pouze v takové péči, jak vám to bude příjemné. Ve skupině, kde je maximálně 5 žen, je možnost sdílení s ostatními ženami a vzájemné podpory. 

Další z možností je mít službu jen pro sebe formou individuální péče. 

Jestliže potřebuje okolo tématu napářky poradit nebo konzultovat určité byliny nebo postupy, využijte formu individuální konzultace.

Individuální konzultace probíhají v pondělky odpoledne mezi 14:00-17:00. 

Přednáška o napářce s možností vyzkoušení bývají ve čtvrtky odpoledne od 16h. 

Workshop o napářce se koná jednou za 3 měsíce. Všechny termíny jsou vyvěšeny zde našem webu v sekci přednášky a besedy.

Přihlašujte se prosím zde na webu nebo telefonicky. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě obrátit. Tel.: 732627783

 

Kdo o vás bude pečovat?

Jsem dula Lucie a průvodkyně zrození

Snažím se, díky mým zkušenostem a znalostem pečovat o ženy (páry), aby mohly objevit všechny své možnosti a dary.

Pomáhám najít cestu k uzdravení z různých nemocí spojených s plodností a přirozeným početím miminka.

Ve své praxi využívám právě účinky ženské bylinné napářky, metodu STM PPR, rebozo a jiné techniky.

Těším se na setkání s vámi,

Dula Lucie

Lucie Lysková

Dula Lucie

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.