Praktická přednáška

Šátkování bříška nejen v těhotenství
Čtvrtek 16. 2. od 17:00

O přednášce

Milé Ženy – Maminky,

přijměte pozvání na praktickou  přednášku o šátcích na zavinutí bříška a jejich velmi důležité funkci – celostní podpoře, kterou nám mohou poskytnout během každodenního života, od momentu první menstruace až po hluboké klimakterium.

Stres a tlak v našich životech, způsobuje u nás žen nejčastěji napětí v oblasti bříška a pánve. A pokud této oblasti chybí naše pozornost a péče, postupem času se přestáváme vnímat a oblast bříška tolik necítíme. Naše pánev není pak pro plnohodnotný život dostatečně prokrvená, vnitřní orgány nejsou dobře živeny, detoxikovány a také prohřáty! Odezvou jsou často PMS, menstruační potíže, poruchy plodnosti, potíže s pánevním dnem, inkontinenci apod.  Ano, i jednoduchý šátek omotaný kolem pánve dokáže poskytnout každé z nás něžné obejmutí, pocit bezpečí a léčivé teplo. 

Těhotným maminkám zavinování bříška pomáhá především od bolesti zad, kosti křížové, tlaku na stydkou kost, usnadňuje dýchání a navrací tak maminkám vyčerpanou energií zpět. Často říkají, že se cítí více v bezpečí a uvolněné, a proto svůj požehnaný stav prožívají ve větší lehkosti a radosti.

Zimní období je tu a nastává čas dodat teplo i ledvinám, proto i na ně nezapomínejme 🙂

Co díky přednášce získáte

Povíme si, jak a proč zavinovat bříško v těhotenství, šestinedělí (po vaginálním porodu i porodu SC),  během naši cykličnosti (před menstruaci, během ní i při ovulaci), dále při bolestech v podbřišku či zádech, ale i po břišních operacích, při diastáze, pupeční kýle aj.

  • Seznámím vás s různými druhy šátků, které jsou vhodné k zavinutí.
  • Vysvětlíme si, jaký šátek si pro sebe ideálně vybrat a jakou zvolit optimální délku.
  • Ukážeme si způsoby jak zavinovat bříško pro co největší přínos a podporu. 
  • Budete si moci zavinutí bříška na vlastní kůži vyzkoušet, protože ten pocit pro každou z Vás je tím nejlepším kompasem. 

Svůj vlastní šátek můžete vzít sebou! Šátky budou na místě i k zakoupení s 10%slevou.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Dorota Camelia Kantor a provázím ženy provázím rituálem zavinování

Jsem žena s duši pečovatelky a péče o druhé mi nejspíš byla dávno vlastní. 

Vyrůstala jsem se sestřenicí s Downovým syndromem, svou milovanou babičku jsem v domácí péči vyprovodila na druhý břeh, „vychovala“ jsem krásnou dceru a mé osudové ukončení práce zdravotní sestry v nemocnici mi vneslo do života spousta darů a celostní vhledy na zdraví žen. 

Svou životní cestou, svým příběhem a procesem léčení vztahu k sobě jsem pochopila, že můj zdroj – lůno a moudrost těla jsou mou energií a mými Životy, a v souladu s cykly přírody se cítím šťastná a celistvá. 

Od té doby, sedmým rokem pomáhám ženám k sebelásce a podporuji je na cestě k fyzickému i duševnímu zdraví – provázím rituálem Zavinování, kraniosakrální terapií, poskytuji intuitivní aromamasáž, těhotenskou masáž, zdravotní masáž bříška, rebozo masáž, péči o jizvy, ženskou bylinnou napářku, vše s možnosti doprovodu a podpory zvukových lázní – muzikorelaxace. ¨

Najdete mne také v útulném a bezpečném prostoru Camelia centra v Českém Těšíně.

Těším se na vás.

 

Dorota Camelia Kantor
https://www.dorotasantarius.cz/

Pomáhám ženám uzdravit vztah k sobě a sjednotit životní energii

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.