Psychoterapie, rozvoj a řešení

Čtvrtek (po telefonické domluvě)

O psychoterapii

Psychoterapie je rozhovor, který běžně nevedete se svými kamarády, známými a mnohdy ani sami se sebou. 

Pro mě jako psychoterapeutku je to příležitost vás v bezpečném a důvěrném prostředí vyslechnout a hledat spolu s vámi řešení Vaší situace. Nebudu vám dávat rady, co bych dělala na vašem místě já, ale dám vám to nejlepší, co mohu – bezpečí, důvěru, prostor a možnost přijít na to, co sami potřebujete a chcete, naučit se něco o sobě, pojmenovat své zdroje, zpracovat emoce, ustát krizi.

Ráda budu Vašim průvodcem po cestě ke změně.

Co vám masáž přinese?

Jste v situaci, kdy …

– Potřebujete psychopéči nebo se cítíte být se svými starostmi sami?

– Chcete změnu, ale nevíte, kterým směrem se vydat?

– Řešíte krizovou situaci, kterou chcete lépe ustát?

– Chcete pracovat na svém seberozvoji a osobním růstu?

– Potřebujete se lépe cítit ve své rodičovské roli?

– Chcete zlepšit své vztahy s ostatními či sami k sobě?

Ať už se vaše otázka týká oblastí vztahů (rodinných, pracovních), seberozvoje, komunikace či konfliktů. Nebuďte na ni sami. Jsem tady pro vás.

Jak bude psychoterapie probíhat?

Přesné datum a čas je nutné předem objednat na tel. čísle: 724 239 505. 

Poskytuji systemickou psychoterapii (na řešení orientovanou), která je zpravidla krátkodobá. Vždy ale záleží na individuální potřebě každého klienta a délku tak určujeme podle situace a potřeby.

První konzultace (úvodní, seznamovací) je velmi důležitá. Seznámím vás s tím, jak pracuji, co ode mě můžete očekávat. Budu se ptát, co do terapie přivádí vás, jaké jsou vaše potřeby a společně nastavíme cíle spolupráce. Pokud si v úvodu lidsky nesedneme, můžeme si to sdělit a zkusit se ještě společně na sebe naladit. Pokud to nepůjde na podruhé, můžeme spolupráci ukončit, popř. vám můžu doporučit některého z kolegů  z České asociace pro psychoterapii.

Psychoterapie probíhají po předchozí domluvě osobně v krásných prostorách centra MaMa POiNT v Třinci. Nikomu neposkytuji informace o tom, že takové služby využíváte.

Individuální konzultace pro dospělé klienty                 800 Kč / 50 minut

Platba probíhá na základě vystavené faktury na účet předem. Tím dojde k závazné rezervaci termínu. Jestliže mi v objednávkovém formuláři zanecháte své tel. číslo, kontaktují vás já. 

Pokud nebudete moci uskutečnit sjednanou konzultaci, prosím, dejte mi vědět co nejdříve (telefonicky či SMS), abychom si mohli domluvit náhradní termín.

Poskytuji odborné služby. Tyto však nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči.

 

Kdo o vás bude pečovat?

Jmenuji se Jana a jsem vaší průvodkyní na cestě ke změně.

Jsem psychoterapeutka, a při práci s klienty se zaměřuji na aktuální překážky či náročné životní situace, které se týkají osobního, partnerského, rodinného nebo pracovního života a vztahů.

Dále se zaměřuji na seberozvoj, sebevědomí, sebehodnotu, stres, vyhoření, úzkosti, efektivní a nenásilnou komunikaci.

Psychoterapii vnímám jako příležitost vás v bezpečném a důvěrném prostředí vyslechnout a hledat
spolu s vámi řešení vaší situace. 

Ráda budu Vašim průvodcem po cestě ke změně.

Ve volném čase se dále vzdělávám a rozšiřuji obzory ve svých srdcových oblastech – psychoterapii, mediaci a osobním rozvoji. Ráda trávím čas s rodinou, cvičím jógu, čtu odborné knihy a zajímám se o zdravý životní styl.

Těším se na vás,

Jana