Relaxační a reflexní masáž

Pátek 14:00 - 17:00

O masáži

Slogan na mé vizitce zní „Cestou hluboké relaxace“. Proto primární cíl mé masáže je stav klienta, kdy má možnost se dostat do hluboké relaxace. V dnešní, mimořádně stresující době se to dá označit už skoro za umění – relaxovat a vypnout mysl. Jako masér mám však i vyšší ambici než jen nechat klienta odpočinout. Nejsem představitel jen hladící masáže. Pokud má klient v těle nějaké bloky, svalové spasmy, je mou ambicí blok uvolnit, rozpustit, aby energie (prána, čchi) mohla v těle volně proudit. Pokud energie volně proudí, tkáně jsou dostatečně vyživovány krví a lymfa dostatečně odvádí toxiny. Takže ve svých masážích sleduji také zdravotní účinek. K tomu používám také reflexní masáž chodidel, znalosti psychosomatiky, tradiční čínské medicíny a shiatsu techniky.

Co vám masáž přinese?

Hlubokou relaxaci, zapomenutí na starosti, odbourání stresu, pocit mírné euforie a radosti, prokrvení tkání a rozproudění lymfy, úsměv na tváři. 

Jak bude masáž probíhat?

Přesné datum a čas je nutné předem objednat na tel. čísle: 721 147 060. 

K masáži nepotřebujete nic speciálního. Dostavte se však v dostatečném předstihu, aby jste se stihli na masáž naladit. Můžete k tomu využít třeba prostor naší self kavárničky.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Lukáš. Krátce o historii toho, jak jsem se dostal k masírování. Už v roce 2000 jsem byl poprvé na shiatsu masáži u jedné slečny. Byl jsem tenkrát dost bolavý. A taky jsem si začal uvědomovat následky závodního lyžování a závodního tenisu. 

Tenkrát jsem byl natolik okouzlen shiatsu uměním té slečny, že jsem si říkal: „Wow, to bych chtěl taky jednou umět!!“ Chodil jsem k ní cca 2 roky předtím, než odešla na mateřskou a měla postupně 3 děti. V dalších letech jsem se dostal k pánovi – Borisi Kučerovi, který úchvatně dělal reflexní masáže chodidel. 

Taky byl zasvěcen do reiki a používal biorezonanční přístroj. Když mi docházela energie, vitalita anebo jsem cítil, že „na mě něco leze“, volal jsem o pomoc. Byl schopen mě „nabít“ na další 2 měsíce. Odcházel jsem vždy od něj v úplně jiném stavu – psychickém i fyzickém. 

Dorazil jsem zbitý, vyčerpaný. Odjížděl jsem sice slabý jak moucha, jakoby zfetovaný a měl problém dojet domů, ale v následujících dnech mi energie vyskočila prudce nahoru a život byl opět snadný.

Po dalších x letech jsem začal chodit k jisté paní – Zuzaně Švaňové, se kterou jsme přátelé a spolupracujeme dodnes – už dobrých 15 let! Ona je báječná! Nemá žádnou reklamu, žádný web a má 3 měsíce dopředu obsazeno. Vyzná se hluboce v tradiční čínské medicíně, v meridiánech. Skvěle dělá Dornovu metodu, kterou zasouvá obratle na své místo. 

Taky měří přístrojem anebo kyvadlem stav organismu a doporučuje kapky firmy DIOCHI. Tyhle 2 báječné osobnosti mě především inspirovali k masírování a ke snaze pomoci lidem s bolestmi těla i duše. Mám co vracet. 

Před 6 lety jsem si udělal masérský kurs. Kurs byl intenzivní, dvouměsíční – výuka každý den a závěrečná zkouška i z teorie anatomie, atd. Naučil jsem se tahy, ale o vnímání lidského těla a hlubších psychosomatických souvislostech jsem se moc nedozvěděl. Takže pořád hlavně čerpám ze zkušeností klienta. 

Před 5 lety jsem začal masírovat na částečný úvazek pro Vitality hotel ve Vendryni – 2 až 3 dny v týdnu. Potřeboval jsem hodně praxe. Tento cíl se naplnil a letos v březnu jsem tam skončil. Už nemám potřebu masírovat 20 lidí týdně jak na běžícím pásu. 

Chci jen několik týdně, ale za to jim dát plnou pozornost a energii. Kromě Vitality hotelu bydlím a masíruji v Classic centru ve Starém Třinci. Sdílím studio se skvělou kolegyní Alenou Siejkovou. Seznámili jsme se ve Vitality hotelu před 5 lety a soukromé studio spolu táhneme stejně dlouho. Ona je vynikající odbornice na reflexní masáž chodidel. Někdy pomáhá lidem i tam, kde už lékaři si neví rady. Od ní jsem se také mnohé naučil. 

Lukáš Sitek

Masér

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.