Sdílecí ženský kruh (s dětmi) 
 1 vstup 220 Kč (možnost zakoupit oběd za 150 Kč)

Aktuální temíny momentálně nejsou vypsány. Můžete kontaktovat přímo lektorku

 

O sdílecím kruhu

Setkání maminek v kruhu u různých témat. Ženy mohou sdílet v bezpečném prostoru nebo můžou jen naslouchat. Kruh bude provázen lehkým prožitkem. Bude se tancovat, nasávat krásné vůně a pečovat o sebe. Vše v souladu s dětmi, které jsou vítány.

Co díky sdílení získáte?

Kruh vám přinese pocit uvolnění a načerpání nové energie. Poznáte další ženy a v jejich blízkosti se můžete naladit na jejich moudrost a sama sebe ukotvit v něčem, co potřebujete.

Jak bude sdílení probíhat?

Ženské kruhy budou v MaMa POiNTU probíhat v předem avizovaném čase na dvě hodiny a je na vás jestli si koupíte více vstupů (v objednávce zadejte prosím počet kusů) nebo jen jeden vstup. Jednotlivé sdílecí kruhy na sebe nikterak tematicky nenavazují, ale bude skvělé potkávat ve stejném kruhu postupně stále více vědomějších žen.

Kruh můžete se mnou i s ostatními zakončit obědem, který si v objednávce můžete přikoupit. Oběd bude v prostorách MaMa POiNTU od 12:00 – 12:45.

Pokud nemáte pro své dítko hlídání nebo ještě mimi není na hlídání zvyklé, využijte této jedinečné možnosti a vezměte jej s sebou. Prosím mějte na paměti, že za děti během trvání kruhů máte plnou zodpovědnost.

Objednávka a rezervace míst pouze přes kontaktní telefon lektorky: 732 758 739.

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Kačka a ráda budu vaší průvodkyní

Jsem ženou, manželkou v dlouholetém vztahu, matkou tří dětí.

Jsem průvodkyní dětí za vzděláním a průvodkyní žen po cestě ženství.

Vytvářím bezpečný prostor pro sdílení, naslouchání a bytí v ženském kruhu.

Obdivuji jedinečnost každé ženy a podporuji ji v přijetí svých darů. 

Oblast, ve které působím, jsou právě ženské kruhy a díky centru MaMa POiNT jej mohu nabízet i pro maminky s dětmi. Proto sdílecí kruhy s lehkým prožitkem.

Dále vedu kruhy pro mámy a starší dcery.

Těším se na vás!

Kačka

Kateřina Jančíková

Původkyně dětí za vzděláním a průvodkyně žen po cestě ženství.