MaMa Move - cvičení pro těhotné

Skupinový kurz, úterý 15:30 - 16:30

 

O kurzu

Co se v těhotenství naučíš, v mateřství jako když najdeš. Těhotenství se ne nadarmo nazývá jiným stavem. Mění se nejen naše tělo, hormonální rovnováha, ale často nás mohou překvapit i výkyvy nálad a celková psychická nepohoda.
Pojďte proniknout do tajů vašeho těla a skrze citlivé cviky – necviky (opravdu se nebudeme namáhat) se pomalu připravovat nejen na porod, aby proběhnul co nejpohodověji, ale i na náročné období, které vás po narození vašeho drobečka může potkat. Zvláště, když už doma nějaké ty děti máte.

Co se v kurzu naučíte?

Těhotenství a mateřství si můžeme užít, když víme jak na to.

Na kurzu se během 10 lekcí naučíme správnému dýchání, aktivnímu sedu a stoji, který vám velmi pomůže zvládnout tíhu rostoucího bříška a s velkou pravděpodobností předejdete i bolestem zad, které se často s narůstající váhou objevují.

Naučím vás pracovat se svým tělem tak, aby pro vás bylo parťákem a abyste si uměla  sama pomoci, když se objeví fyzické neduhy nebo psychická nepohoda.

Témata, kterým se v jednotlivých lekcích věnujeme jsou: správné dýchání, práce s pánevním dnem – umění vědomě uvolnit, korekce bolestí zad nebo ztuhlost kyčlí, aktivní stoj a sed, posílení horní a dolní poloviny těla a v neposlední řadě náprava základních pohybových stereotypů  tak, aby vaše tělo nejen teď v těhotenství, ale především po porodu,  pracovalo (při každodenní péči o miminko/dítko), pro nás a místo přetěžování aby efektivně posilovalo.

Jak bude kurz probíhat?

Lekce v kurzu jsou koncipovány do uceleného bloku, ve kterém věnuji  pozornost každé jedné z vás tak, aby pro vás byla každá lekce maximálně přínosná. Dbám na to, abych vám pomohla najít příčinu nepohody ve vašem těle (a mysli) a abychom ji společně odstranily a vnesly do vašich dní více energie, aktivity, ale zároveň uvolněnosti a pohody.

A pokud chcete jen podpořit vaše skvěle fungující tělo, pozornost, kterou si teď v těhotenství dopřejete, se vám tisíckrát vrátí.

Budeme pracovat jen s vlastním tělem (v různých polohách) a ono se nám už po 60minutách odmění za věnovanou pozornost větším uvolněním, příjemným pocitem a úsměvem na tváři.

Jestliže potřebujete, abychom se na vaše tělo podívali detailněji, máte určitá specifika, bolesti nebo se necítíte ve skupince komfortně, objednejte si individuální konzultaci a já se budu celých 60 minut věnovat jen vám a vašim potřebám.

 

Pokud máte malé dítko, které chcete vzít se sebou prosím o info.

Rezervace míst pouze telefonicky na 725 222 154.

CENA: Cvičení pro těhotné 10 vstupů 1 900Kč, 1 vstup 750.

 

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Eva a rozpohybuji vaše tělo

Jsem žena ve znamení štíra, manželka skvělého muže, se kterým jsme i s malými dětmi dokázali najít ve vztahu hloubku a blízkost a máma dvou doma narozených holčiček.

Jsem snílek a velká vizionářka, která má někdy co dělat, aby udržela svou hlavu a pusu na uzdě. Mou vášní je networking.

Propojuji všechno a všechny, naskytne- li se příležitost. Miluju potkávání se s lidmi. Skrze svou zvědavost mám vhledy do mnoha oblastí od přirozených porodů, kontaktního rodičovství různých druhů terapií přes fungování ženského těla, pohyb, výživu, až po oblast podnikání.

Fascinuje mně, jak moc žena může ovlivnit mikrosvět okolo sebe jen tím, že se na sebe naladí, vnímá svou cykličnost, nebojí se realizovat a zpět si stoupá do své síly, nehledě na množství rolí, které zastává. 

Každá z nás jsme jiná, ale každá si zasloužíme péči. Pomohu Vám se na sebe naladit, mít více energie (=pohody) a otevřít se novým úhlům pohledu.

Těším se na setkání,

Evča

Eva Čavoj

Lektorka pohybu a průvodkyně ženskými tématy