Tvořivé dílničky - 1 vstup 200 

Skupinové lekce pro mámy a děti, úterý 9:00 - 11:00

 

O aktivitě

V každé ženě se skrývá kreativní duše a v maminkách se tato duše hlásí o slovo mnohem intenzivněji. Pojďte tvořit krásné dekorace, ozdoby nebo vánoční dárky a udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Vezměte na tvoření klidně své děti. Výrobky tak dostanou kouzlo intuitivnosti a autentičnosti.  

Co se naučíte?

Naučíte se tvořit rukama něco nového. Popustíte uzdu své fantazii a dostanete se tak do stavu flow, které je léčivé a uvolňující. A jako bonus si odnesete krásné výrobky domů.

Jak bude kurz probíhat?

Lekce probíhají každé úterý v centru MaMa POiNT od 9:00 – 11:00. Jednotlivé lekce na sebe nijak nenavazují, přijít můžete kdykoli, platí se jednorázově. Na lekce se u lektorky prosím telefonicky objednejte.

Materiál na výrobky je započítán v ceně. 

Kdo vás bude provázet?

Jmenuji se Niky a provedu vás tvořivým světem

Je to pár let zpátky, co jsem se cítila ještě dívkou, nyní jsem maminka mého krásného 3 letého syna a v roli mámy se učím čím dál víc prohlubovat v sobě Ženu. Přestěhovali jsme se do domku se zahradou a stromy a nalézám potěchu života v přírodě. 

Miluji práci na zahradě, pěstování, tvoření, ráda hledám inspiraci v knihách nebo na procházkách v lese. 

Nejvíce mě naplňuje trávit čas s rodinou. Proto mi dává velký smysl provázet a prohlubovat vztahy mezi mámou (tátou) a dětmi. Třeba prostřednictvím tvořivých chvil, které upevňují a zkrášlují vztahy.

Těším se na vás na lekci, 

Niky

Nikola Korzecová

Lektorka tvořivého světa