WORKSHOP - Tvorba Vision boardu s Kakaem

Pátek 17. 2. 2023 v 17:00 - 20:00
Cena worshopu je 470 Kč.

Proč přijít na workshop?

– Chcete mít rok 2023 opravdu skvělý? Přijďte své vizi dát reálné obrysy a rozproudit energii směrem, kterým chcete.

– Plánujete konečně začít podnikat, změnit zaměstnání, založit rodinu nebo odjet na pár měsíců do zahraničí? A myslíte to opravdu vážně? Pak pojďte učinit první krok a vykročte na vaši cestu za splněným snem.

– Rádi byste si rok 2023 užili ve flow a pohodě bez stresu a nátlaku sami na sebe? Není to nemožné a vy to víte. Společně si ukážeme, jak se do pohody dostat i v chaosu běžných dní. 

Co se bude na workshopu dít?

Sejdeme se v pátek 17. 2. 2023 od 17:00 v prostorách MaMa POiNT v Třinci. 

Čeká nás podvečer plný zajímavých AHA momentů, krátké meditace, příjemné hudby, popíjení kakaa, které nás naladí na náš záměr a akčního kreativního tvoření.

Jakmile si pomocí transformativního vedení, efektivních otázek a aktivního cvičení zvědomíme vše, co v roce 2023 opravdu chceme, přijde na řadu praktická vizualizace, která dá našemu záměru reálné obrysy. Vše si nakonec aktivujeme, zhmotníme a uvedeme do reality pomocí tvorby Vision Boardu (nástěnky našich vizí a přání).

 

Možná si říkáte, že:

 – nemáte rádi skupinové sdílení a máte obavu, že se nebudete s námi cítit dobře. Toto moc dobře chápeme. Nikdo vás nebude nutit nic říkat, když nebudete sami chtít. Rády pracujeme ve skupinách, protože ona vzájemná inspirace , motivace a společná energie je opravdu transformačním katalyzátorem.

– už jste si několikrát Vison Board vytvořili a stejně se nám z něj nic nevyplnilo? A jste si opravdu jisti? Nevypadá ono zhmotněné přání v realitě třeba nějak jinak než ve vaší mysli?

– vytvořit Vision Board a uvařit kakao si zvládnete v pohodě doma sami? Ano, to určitě. A budeme moc rády, když se s námi o svůj obrázek podělíte.  Jenže máme zkušenost s tím, že doma tomu nedáme onu potřebnou prioritu. Nenajdeme si chvilku jen pro sebe a jestli už ano, zacyklíme se v tom, že vlastně nevíme, co si přát. Během workshopu budete mít podporu koučky a terapeutky, budeme postupovat krok za krokem a jestli si budete potřebovat něco ujasnit, budeme tam pro vás.

 

Brown and White Minimalist Painting Workshop Instagram Post

Jak se na workshop připravit?

Můžete se před workshopem již pustit do samostatné akce, kdy si nachystáte své oblíbené citáty nebo motta.

Můžete si vyhledat a přinést zajímavé obrázky.

Můžete si napsat seznam alespoň 20 přání, které pro rok 2023 máte.

ALE nemusíte. Klidně přijďte nepřipravení. Nic se nestane.

Workshop je pro ženy, muže i páry.

Co vzít se sebou?

Nůžky, lepidlo, oblíbený šálek na kakao, staré časopisy/ magazíny, deku (nepovinné).

Kdo o vás bude pečovat?

Transformativní koučka a mentorka pro seberealizaci Eva Szotkowská Lacková

Jako koučka pomáhám klientům na cestě k větší spokojenosti a radosti. Jsem také mentorka klientů, kteří řeší svou kariéru nebo studují. Zabývám se tématy pozitivní psychologie a transformativních principů.

Pomohu vám v sobě objevit génia a naladit se na své flow, abyste mohli prožít spokojený rok 2023 plný splněných přání. 

Více se o mě můžete dozvědět na stránkách mého projektu.

Průvodkyně a holistická terapeutka Karolína Čmielová

Fascinuje mě propojení těla, mysli a duše. Proto jsem masérkou, terapeutkou a průvodkyní na cestě za sebepoznáním a duševním zdravím.

Na workshopu vás provedu meditací a vizualizací, aby váš záměr a vize byla co nejlépe uchopitelná a aby se vaše sny dostaly skutečný obraz a energii k jejich naplnění.

Více se o mě můžete dozvědět na mých stránkách.

REZERVACI provedete vyplněním objednávky. Pořadatelem akce je Genius Institut s.r.o. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.